Jedyny w Polsce zestaw Laney Tony Nr 5 z pamiątkową sygnaturą Tony’ego Iommiego

Newsy
Pozostałe artykuły marki LANEY
Jedyny w Polsce zestaw Laney Tony Nr 5 z pamiątkową sygnaturą Tony’ego Iommiego

Na cześć pożegnalnej trasy koncertowej zespołu Black Sabbath firma Laney, producent wysokiej jakości nagłośnienia gitarowego, przygotowała 24 unikatowe zestawy składające się ze wzmacniacza TI100 i dwóch kolumn T412S.

Wszystkie zestawy zostały własnoręcznie przetestowane i podpisane przez legendę heavy metalu Tony’ego Iommiego, który od początku swojej kariery związany jest z marką Laney. Podczas pożegnalnej trasy koncertowej gitarzysta gra na sygnowanym przez siebie TI100 Tony Iommi.


Jeden z 24 kolekcjonerskich zestawów, oznaczony numerem 5, trafił na polski rynek. Zestaw numer 5 jest jedynym dostępnym zestawem z niepowtarzalnej kolekcji, która powstała dla uczczenia ostatniej trasy koncertowej Black Sabbath.

20 stycznia w Omaha w Stanach Zjednoczonych rozpoczyna się pożegnalna trasa koncertowa zespołu Black Sabbath zatytułowana "Black Sabbath - The End". Zaplanowano 62 występy w 20 krajach podczas 9 miesięcy. 2 lipca zespół zagra w Krakowie jedyny koncert w kraju.

Ten rok będzie historyczny nie tylko dla zespołu Black Sabbath, ale może być także wyjątkowy dla jednego z jego fanów. Nie tylko zagra jak Tony Iommi, ale na dokładnie takim samym sprzęcie, który w dodatku wcześniej został przetestowany i podpisany przez legendę heavy metalu. Jako jedyny w Polsce.

O dostępność podpisanego przez Tony’ego Iommiego zestawu pytajcie w dobrych sklepach muzycznych w kraju.

Poniżej film, na którym Tony podpisuje zestawy.

www.audiostacja.pl
www.laney.co.uk