Nowe gitary Ernie Ball Music Man Cutlass i StingRay

Newsy
Nowe gitary Ernie Ball Music Man Cutlass i StingRay

W ofercie Music Mana pojawiły się dwa nowe modele gitar nawiązujące do vintage'owych, oryginalnych konstrukcji amerykańskiego producenta.

Gitary posiadają odświeżoną elektronikę, ultra-miękko działające, nowoczesne mostki tremolo oraz nieco powiększone główki ze znanym z instrumentów Music Mana układem kluczy 4+2, które stanowią tu blokowane maszynki Schaller M6-IND. Selekcjonowane gryfy z klonu zaopatrzone są w zależności od wersji wykończenia w klonowe lub palisandrowe podstrunnice z 22 wysokimi progami typu medium, wykonanymi ze stali nierdzewnej.


Ernie Ball Music Man Cutlass
posiada lekki, olchowy korpus, który dostępny jest w kolorach Black, Ivory White, Vintage Sunburst i Vintage Turquoise. Na oryginalnej płytce maskującej zamontowano trzy customowe single Ernie Ball Music Man nawiązujące do konstrukcji z połowy lat 60, a buforowany układ wyposażony jest w specjalny obwód eliminujący przydźwięki przystawek single-coil.

Oryginalnie wyprofilowany Music Man StingRay wykorzystuje korpus z afrykańskiego mahoniu i dostępny jest w jednym z czterech wykończeń: Black, Ivory White, Vintage Tobacco Burst lub Chili Red. W układzie elektrycznym znalazły się 2 customowe humbuckery Music Man umieszczone w chromowanych puszkach.

www.music-info.pl
www.music-man.com