LANEY w Audiostacji!

Newsy
LANEY w Audiostacji!

W ofercie Audiostacji pojawiła się brytyjska marka Laney, której wzmacniacze współtworzyły brzmienie heavy metalu i Black Sabbath.

Rozpoczyna się nowy rozdział w życiu polskich gitarzystów: do sklepów wracają specjaliści od ciężkiego brzmienia z brytyjskiego Laneya. Obecnie Laney to jednak znacznie więcej niż ciężkie brzmienie znakomitych wzmacniaczy i kolumn sygnowanych przez Tony’ego Iommiego oraz serii Ironheart.


Grający na gitarach akustycznych z pewnością powinni spróbować serii LA i A, miłośnicy brzmień vintage odkryją dla siebie serię VC, zwolennicy klasycznego brytyjskiego brzmienia docenią zgrabną serię Lionheart, a basiści mogą wybierać między seriami LX Bass, Nexus i Richter Bass.

Laney to nagłośnienie przeznaczone do domu, studia, a także na scenę. To także połączenie wysokiej jakości klasycznych wzmacniaczy lampowych z nowoczesnymi rozwiązaniami. Przykładem może być choćby interfejs IRT-Studio, który jako jedyny pozwala na nagrywanie, odtwarzanie i reamping przez prawdziwą lampę za pomocą USB!

Wśród artystów korzystających ze wzmacniaczy i kolumn Laney'a są m.in.: Adam Dutkiewicz (Killswitch Engage, Times of Grace), Rob Holliday (The Prodigy, Sulpher), Robert Plant (solo, Band of Joy, Led Zeppelin) czy Steve Rothery (Marillion).

Dołącz do artystów, którzy wybrali Laney'a. Cały sprzęt możesz wypróbować w każdym dobrym sklepie muzycznym na terenie całego kraju.

Poznaj sprzęt Laneya >> kliknij tutaj
Zobacz film o marce Laney >> kliknij tutaj
Polub fanpage Laney Polska >> kliknij tutaj

Zapytaj o sprzęt Laneya w Twoim najbliższym sklepie muzycznym >> wybierz najbliższy sklep muzyczny

Zapraszamy na fanpage LANEY Polska na Facebooku www.facebook.com/LaneyPolska

www.audiostacja.pl