Music Man Majesty JP już dostępny w Polsce

Newsy
Music Man Majesty JP już dostępny w Polsce

W czerwcowej dostawie dystrybutora instrumentów Music Man, firmy Music Info, pojawiła się nowa sygnatura Johna Petrucciego, model Majesty.

Sześciostrunowy Music Man Majesty JP, wykończony w kolorze Iced Crimson, posiada konstrukcję neck-through z mahoniowym gryfem przechodzącym przez lipowy korpus. Hebanowa podstrunnica z 24 progami ozdobiona jest inkrustacją na 1 progu oraz markerami Custom JP Majesty. W osprzęcie znalazły się blokowane klucze się Schaller M6-IND oraz ruchomy mostek Custom John Petrucci Music Man z systemem Piezo.


Układ elektryczny tworzą dwa humbuckery DiMarzio Illuminator współpracujące z pickupem Piezo, wspomagane aktywnym preampem Custom Music Man i obsługiwane 3-pozycyjnym przełącznikiem, potencjometrem głośności push/push z podbiciem sygnału oraz tonów push/push, oferującym dodatkowe barwy przetworników. Całość uzupełnia gałka głośności piezo oraz 3-pozycyjny przełącznik do konfiguracji systemu magnetycznego i piezo.

Produkowana w USA gitara wyposażona jest w struny Ernie Ball 10-46 (RPS 10 Slinky #2240) i dostarczana jest w firmowym futerale. Cena instrumentu wynosi 13,100 zł.

www.musicinfo.pl
www.music-man.com