EVH 5150IIIS Stealth

Newsy
EVH 5150IIIS Stealth

Marka EVH zaprezentowała limitowaną wersję wzmacniacza, wprowadzającą do modelu 5150III kilka modyfikacji odpowiadających aktualnym potrzebom koncertowym Eddiego Van Halena.

EVH 5150IIIS jest określany przez muzyka jako turbodoładowany 5150III, który od strony gainu i tak prezentuje się imponująco na tle innych, high-gainowych konstrukcji. 3-kanałowy wzmacniacz zaprojektowany został do uzyskania całego zakresu przesterowania - od barw czystych, przez crunch po masywny, zwiększony jeszcze w wersji Stealth gain.

Każdy z kanałów wykorzystuje regulację Volume, Gain, Presence, Low, Mid i High - a nowy Stealth zaopatrzony jest w niezależne regulatory najniższych częstotliwości Resonance. Kanał Crunch ma teraz bardziej zbliżony charakter do kanału Lead a także wzmocnione częstotliwości niskiego środka oraz gain. Zakres gainu i regulacji dołu kanału 3 również zwiększono.

EVH 5150IIIS Stealth zyskał nowy design a za 100W mocy odpowiada kwartet lamp Wing C 6L6, mających możliwość zewnętrznej regulacji biasu. W preampie znalazło się 8 lamp JJ ECC83 (12 AX7).

www.evhgear.com