Music Man Artisan Majesty

Newsy
Music Man Artisan Majesty

Seria Artisan Majesty jest ostatnią odsłoną sygnatur Johna Petrucciego dołączającą do bogatej kolekcji gitar z rodziny Ernie Ball/Music Man sygnowanych przez gitarzystę Dream Theater.

Gitary Music Man Artisan Majesty prezentują mahoniowe korpusy o konstrukcji neck-through, na których znalazły się laserowo grawerowane topy z klonu płomienistego. Złoty osprzęt tworzy customowy mostek tremolo John Petrucci Music Man Piezo współpracujący z blokowanymi maszynkami Schallera na główce. Mahoniowy gryf zaopatrzono w hebanową podstrunnicę z 24 progami medium jumbo wykonanymi ze stali nierdzewnej oraz ozdobiono markerami Custom JP Majesty.


Wyposażony w pickup piezo układ elektryczny tworzą 2 humbuckery DiMarzio Illuminator wspomagane aktywnym preampem Custom Music Man. Całość sterowana jest dwoma 3-pozycyjnymi przełącznikami konfiguracji pickupów magnetycznych i piezo, potencjometrami Volume i Tone typu push/push odpowiadającymi za dodatkowe podbicie sygnału i customowe połączenia przetworników, oraz potencjometr głośności sygnału piezo.

Music Man Artisan Majesty dostępny jest w wersji 6- lub 7-strunowej w pięciu wykończeniach kolorystycznych: Marrone, Rosso, Azzurro, Viola i Nero.

www.musicinfo.pl
www.music-man.com