Boss RC-1 Loop Station

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOSS
Boss RC-1 Loop Station

Boss zaprezentował nowy looper RC-1 Loop Station, wyróżniający się bardzo prostą obsługą oraz umożliwiający nagranie 12-minutowej długości pętli w pełnym trybie stereo.

Boss RC-1 umieszczony został w dobrze znanej już ze stomboxów Boss'a obudowie. Looper przy pomocy jednego pedału udostępnia nagrywanie, dogrywanie nakładek, odtwarzanie i zatrzymanie oraz funkcję undo/redo. Poziom głośności zapisanej pętli regulowany jest gałką LEVEL. Obok niej znalazł się unikalny wskaźnik w postaci pierścienia złożonego z 24 kolorowych diod LED, pokazujący status pracy oraz aktualną pozycję zapisanego i odtwarzanego loopu.


RC-1 Loop Station
oferuje wysokiej jakości brzmienie oraz możliwość zapisu 12-minutowej pętli w pełnym trybie stereo, a ostatnia sesja zapisywana jest w pamięci po wyłączeniu urządzenia. Pedał zasilany jest zasilaczem AC lub wewnętrzną baterią 9V, która zapewnia do 4,5 godzin pracy.

Dodatkowe gniazdo do podłączenia zewnętrznego, dwuprzyciskowego przełącznika nożnego pozwala na wygodną obsługę kilku funkcji w czasie rzeczywistym.


www.rolandpolska.pl

www.bossus.com