Sygnowane akcesoria Yngwiego Malmsteena od Fendera

Newsy
Sygnowane akcesoria Yngwiego Malmsteena od Fendera

W ofercie Fendera dostępne są, zaprezentowane na początku roku na targach NAMM, akcesoria sygnowane nazwiskiem szwedzkiego wirtuoza, Yngwiego Malmsteena.

Nowa linia akcesoriów obejmuje oryginalny pokrowiec na gitarę, struny, kabel, tuner oraz pasek do gitary.


Fender Yngwie Malmsteen Gig-Bag
zapewnia maksymalną ochronę dzięki mocnemu nylonowi na zewnątrz pokrowca oraz grubemu, piankowemu wypełnieniu. Wewnątrz lakier chroniony jest przez miękki, pluszowy materiał z gustownym wzorem 'lamparta'.

Struny Yngwie Malmsteen Signature o specjalnie dobranych grubościach 8-11-14-22-32-46, posiadają specjalnie dopracowaną ilość zwojów w owijce i zrobione są z najwyższej jakości niklowanej stali. Dodatkowy sustain zapewniają zakończenia Fender Bullet.

Sygnowane przewody gitarowe zaprojektowane zostały z myślą o zastosowaniu na scenie. Zewnętrzny elastyczny ekran w gustownym, czerwonym kolorze wraz z grubą izolacją wewnątrz eliminuje przydźwięki związane z przesuwaniem się kabla po podłożu a mosiężne wtyki zapewniają doskonałe połączenie i przesył sygnału.

Fender Yngwie Malmsteen Tuner na klipsie umieszczony jest w stylowej, srebrnej obudowie z chromowanymi wykończeniami. Wbudowany sensor zapewnia dokładne wskazania nawet w bardzo głośnym otoczeniu a duży, kolorowy wyświetlacz LCD zapewnia doskonałą widoczność. Zakres strojenia wynosi od A0-C8 z możliwością kalibracji 430Hz-450Hz.

www.fender.com