Konkurs muzyczny sklepu Music Store - do wygrania Fender 60th Anniversary Classic Player '50 Stratocaster

Newsy
Konkurs muzyczny sklepu Music Store - do wygrania Fender 60th Anniversary Classic Player '50 Stratocaster

Z okazji sześćdziesiątych urodzin gitary Fender Stratocaster sklep muzyczny MusicStore Poznań postanowił zorganizować dla Was konkurs muzyczny, w którym nagrodą główną jest znakomity, jubileuszowy Fender 60th Anniversary Classic Player '50s Stratocaster.

Już teraz każdy z Was może ściągnąć ten profesjonalny podkład i nagrać pod niego swoją solówkę (szczegóły w regulaminie).


Nagrania można nadsyłać do 20 maja, finał odbędzie się 13 czerwca w sklepie Music Store Poznań. Do wygrania Fender 60th Anniversary Classic Player '50s Stratocaster i wiele innych, atrakcyjnych nagród. Nie zwlekaj, nagraj i wygraj !!!

REGULAMIN:

1. Organizatorem konkursu jest firma MUSIC STORE Sp. z o.o. z siedzibą w Kaliszu, ul. Obozowa 18, właściciel sklepu muzycznego Music Store przy ul. Wielkiej 21 w Poznaniu oraz sklepu internetowego www.sklepmuzyczny.pl

2. Konkurs kierowany jest do gitarzystów i polega na zagraniu solo gitarowego do podkładu przygotowanego przez MUSIC STORE.

3. Aby wziąć udział w konkursie należy:

a) polubić nas na FB www.facebook.com/MusicStorePoznan
b) ściągnąć podkład ze strony http://sklepmuzyczny.pl/_files/public/userfiles/media/Fender-BT.mp3 (aby pobrać plik, kliknij w link prawym przyciskiem myszy i wybierz opcję zapisania go na dysku)
c) nagrać film z wykonaniem własnej solówki do ściągniętego podkładu i umieścić go na Youtube z dopiskiem "Konkurs 60’ Stratocaster Musicstore Poznań - Imię Nazwisko"
d) wysłać mail na adres konkurs@musicstore.com.pl z danymi kontaktowymi oraz załączonym linkiem do filmiku

UWAGA !!!

solo musi zostać nagrane przez uczestnika do całego podkładu, a wykonanie solówki musi być widoczne na filmiku

4. Zgłoszenia można nadsyłać do 20.05.2014. Zgłoszenia będą przyjmowane i zamieszczane za pośrednictwem kanału Youtube na profilu FB i na stronie www.sklepmuzyczny.pl

5. Organizator zastrzega sobie możliwość nie przyjęcia zgłoszenia konkursowego, szczególnie w następujących przypadkach: braki w danych kontaktowych, rażąco niska jakość nagrania lub wykonania, część wizualna materiału niezgodna z przepisami prawa lub dobrymi obyczajami oraz treści reklamowe w nagraniu.

6. Dnia 03.06.2014, spośród nadesłanych prezentacji, MUSIC STORE wybierze 7 osób, natomiast 3 kolejnych wykonawców wybiorą internauci podczas głosowania na stronie www.sklepmuzyczny.pl. Głosowanie będzie trwało od 21.05.2014 do 02.06.2014.

7. Wybranych w ten sposób 10 osób, drogą mailową otrzyma kolejny podkład, który trzeba będzie zaprezentować z kolejną solówką podczas ścisłego finału na naszej profesjonalnej scenie w sklepie Music Store, przy ul. Wielkiej 21 w Poznaniu.

8. Podczas finału, który odbędzie się 13.06.2014, profesjonalne Jury wybierze 3 laureatów którzy zostaną nagrodzeni na zakończenie dnia. Organizator podczas trwania finału zapewnia finalistom szatnie, posiłek oraz napoje. Organizator nie pokrywa kosztów dotarcia na finał.

9. Organizator podczas trwania finału zapewnia finalistom szatnie, posiłek oraz napoje. Organizator nie pokrywa kosztów dotarcia na finał.

10. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu konkursu.

11. Organizator zastrzega, że terminy podane w regulaminie mogą ulec zmianie.

www.sklepmuzyczny.com.pl
gitary@musicstore.com.pl