Aktualizacja oprogramowania Boss GT-100 w wersji 2.0

Newsy
Aktualizacja oprogramowania Boss GT-100 w wersji 2.0

Wraz z niedawnym zaprezentowaniem nowych multiefektów Bossa pojawiła się też aktualizacja oprogramowania flagowego procesora GT-100, wnosząca kilka istotnych zmian i dostępna za darmo na stronie producenta.

Z nowym uaktualnieniem GT-100 w wersji 2.0, flagowy procesor Bossa od strony brzmieniowej został rozbudowany o dwie symulacje wzmacniaczy - BGNR UB Metal i ORNG Rock Reverb, nowe efekty wykorzystujące innowacyjną technologię MDP (Multi-Dimensional Processing) - Tera Echo, Overtone i A-DIST, ulepszony efekt Rotary 2 oraz symulator gitary akustycznej.


Na pokładzie znalazła się też bardzo przydatna funkcja Guitar-to-MIDI, pozwalająca przekonwertować monofoniczny sygnał z gitary na sygnał MIDI i korzystać z dobrodziejstw tej technologi przy współpracy z komputerem. Rozszerzono też możliwości interfejsu USB audio/MIDI wprowadzając wielokanałowy tryb, pozwalający na wykorzystanie procesora przy nagrywaniu cyfrowym i reampingu.

Dzięki edytorowi BOSS TONE STUDIO można teraz wygodnie programować brzmienia GT-100 w przyjaznym środowisku graficznym na komputerze oraz pobierać nowe, darmowe brzmienia na stronie bosstonecentral.com

Aktualizacja BOSS GT-100 v2.0

www.rolandpolska.pl