Gibson Brendon Small Snow Falcon V

Newsy
Gibson Brendon Small Snow Falcon V

Gibson zaprezentował w końcu finalną wersję śnieżnej V-ki, sygnowanej przez Brendona Smalla, gitarzystę wirtualnego bandu Dethklok, odpowiedzialnego za oprawę muzyczną i powstanie animowanego, gitarowego serialu Metalocalypse.

Gitara dołącza do wcześniej zaprezentowanego modelu Epiphone Brendon Small Thunderhorse Explorer i jest instrumentem, który w telewizyjnej serii należy do Tokiego Wartootha.


Nowy Gibson Brendon Small Snow Falcon Flying V to wykończony w białym kolorze, słynny kształt gibsonowskiego modelu Flying V. Korpus oraz wklejany gryf instrumentu wykonano z mahoniu, a unikalna biała podstrunnica to klon pokryty specjalnym, białym tworzywem polimerowym. Wizualnie śnieżnobiałą całość dopełniają srebrne akcenty chromowanego osprzętu, na który składa się mostek Tune-o-matic ze strunociągiem oraz klucze Grovera o przełożeniu 14:1.

Za klasyczne rockowe brzmienie odpowiedzialne są dwa humbuckery Burstbucker 1 pod gryfem i mocniejszy Burstbucker 2 przy mostku, obsługiwane 3-pozycyjnym przełącznikiem oraz wspólnymi potencjometrami głośności i tonów, które dzięki konstrukcji push-pull mogą odłączać indywidualnie jedną z cewek każdego przetwornika.

Brendon Small Snow Falcon Flying V dostarczany jest w wysokiej klasy, wyściełanym pluszem, futerale Gibson USA, z dołączoną instrukcją obsługi oraz gwarancją Gibson Limited Lifetime.


www.lauda-audio.pl

www.gibson.com