MXR Custom Shop Phase 99

Newsy
Pozostałe artykuły marki MXR
MXR Custom Shop Phase 99

MXR Custom Shop zaprezentował limitowaną edycję phasera, posiadającą na pokładzie dwa obwody klasycznego pedału Phase 90.

Nowy pedał MXR Phase 99 poszerza znacznie możliwości efektu Phase 90 i oferuje to samo, niezmodyfikowane brzmienie kultowego phasera. W takiej samej, kompaktowej obudowie zmieszczono dwa identyczne obwody, które mają możliwość pracy jako dwa, odseparowane od siebie fizycznie efekty.

Dzięki oddzielnym wyjściom stompbox może pracować jako dwa niezależne phasery, które dzięki wewnętrznemu routingowi można połączyć też w szereg. Do wyboru odpowiedniego trybu służy przycisk P/S, a w przypadku korzystania z szeregowego połączenia sygnał doprowadzany jest do tylko jednego z wyjść.

Przełącznik VINTAGE na panelu zmienia charakter barwy z klasycznej w stronę bardziej nowoczesnego i intensywnego brzmienia, a dwie gałki SPEED 1 i SPEED 2 umożliwiają ustawienie prędkości każdego z efektów. Trzeci przycisk SYNC pozwala zsynchronizować ze sobą szybkość zmian obu phaserów, oferując szerokie, 'atmosferyczne' brzmienie.

www.musicdealer.com.pl
www.jimdunlop.com