DigiTech RP-360

Newsy
DigiTech RP-360

Do oferty DigiTecha dołączył nowy, kompaktowy multiefekt gitarowy RP-360.

W małej obudowie umieszczono naprawdę spore możliwości. Na pokładzie znalazły się 74 stompboxy gitarowe, 32 symulacje wzmacniaczy wraz z 18 kolumnami głośnikowymi, oraz 128 efektów.


Pedał umożliwia umieszczenie w wirtualnym łańcuchu do ośmiu efektów, a brzmienie może być zapisane w 99 własnych presetach. DigiTech RP-360 oferuje 24-bitowe przetwarzanie z rozdzielczością 44.1KHz oraz udostępnia też kolejne 99 barw fabrycznych.

Do kontroli ustawień służy prosty i intuicyjny interfejs z czytelnym wyświetlaczem LCD oraz umieszczone na froncie 3 przyciski nożne. Po podłączeniu do komputera możemy dokonywać ustawień wykorzystując programowy edytor. Gniazdo USB pozwala też na bezpośrednie nagrywanie na twardy dysk.

Funkcja Sound Check ułatwia poruszanie się po bogatej kolekcji efektów. Dzięki niej możemy nagrać oraz zapętlić frazę, sprawdzając zarówno kolejne możliwości ustawień, jak i zapisane w pamięci programy.

Dodatkowo pedał udostępnia 40-sekundowy looper, 60 patternów perkusyjnych do ćwiczenia, chromatyczny tuner oraz wybór konfiguracji działania przycisków nożnych, które mogą pracować w trybach Preset, Bank lub Stompbox. Wersja RP360XP posiada dodatkowo wbudowany pedał ekspresji.

www.digitech.com