Line 6 POD HD500X

Newsy
Pozostałe artykuły marki LINE 6
Line 6 POD HD500X

Line 6 zaprezentował następcę flagowego modelu HD500, dysponującego teraz znacznie większą mocą obliczeniową oraz nową, przeprojektowaną obudową.

Nowy Line 6 POD HD500X posiada tą samą kolekcję wzmacniaczy HD co poprzednik, pokrywającą bardzo szeroki obszar brzmieniowy od klasyki vintage po nowoczesny hi-gain. Na pokładzie znalazło się też ponad 100 emulacji stompboxów i studyjnych efektów rackowych.


Multiefekt wykorzystuje tą samą wersję oprogramowania, jednak z uwagi na mocniejszy procesor pozbawiony jest ograniczeń HD500 i pozwala na umieszczenie w łańcuchu większej ilości wzmacniaczy i efektów.

Zmieniono też przełączniki nożne, wokół których zamontowano LED-owe pierścienie, dużo lepiej widoczne na scenie. Wyświetlacz dysponuje też większym kontrastem i jest bardziej czytelny w porównaniu do poprzednika.

Nowy DSP dzięki znacznie większym możliwościom dokonywania skomplikowanych obliczeń pozwoli też na pewno w przyszłości wprowadzić jeszcze bardziej organicznie brzmiące symulacje wzmacniaczy.

www.lauda-audio.pl
www.line6.com