Line 6 Catalyst

Newsy
Pozostałe artykuły marki LINE 6
Line 6 Catalyst

Firma Line 6 zaprezentowała nowe wzmacniacze serii Catalyst, obejmującej trzy dwukanałowe comba, które działają jak tradycyjne wzmacniacze gitarowe i napędzane są wybranymi symulacjami znanymi z serii Helix/HX.

W ofercie znalazły się 200-watowy Line 6 Catalyst 200, 100-watowy Catalyst 100 oraz najmniejszy 60-watowy Catalyst 60.

Na pokładzie każdego z modeli poza sześcioma symulacjami wzmacniaczy dostępna jest sekcja Boost opracowana oddzielnie dla każdej z symulacji, sekcja Reverb z sześcioma rodzajami pogłosu oraz 18 dodatkowych efektów cyfrowych.

Do dyspozycji jest też zewnętrzna sekcja efektów. Wejście Power Amp umożliwia wykorzystanie wzmacniaczy Catalyst jako aktywnych głośników z zewnętrznymi modelerami podłogowymi.

Wzmacniacze Line 6 Catalyst są wyposażone w wyjście liniowe XLR i 4-kanałowy interfejs USB audio. Seria oferuje obsługę MIDI (modele Catalyst 200 i 100) a redukcja mocy do 0,5 W zapewnia komfortowe ćwiczenie przy niskiej głośności. Bezpłatna aplikacja Catalyst Edit na komputery i urządzenia mobilne zapewnia szerokie możliwości edycji. Po połączeniu z opcjonalnym przełącznikiem nożnym LFS2, można sterować combo jak tradycyjnym wzmacniaczem przełączając dwa zapisane ustawienia kanałów.

www.line6.com