EVH Wolfgang

Newsy
Pozostałe artykuły marki EVH
EVH Wolfgang
Nowa broń Van Halena, Wolfgang, dostępna pod marką EVH

Podczas intensywnej trasy koncertowej na przestrzeni roku 2007 i 2008, dosłownie każdego wieczoru, prototyp gitary sygnowanej przez Eddiego Van Halena był przezeń testowany, analizowany i poprawiany. Na początku tego roku świat ujrzał rezultat tych prac - nowy EVH Wolfgang.

{M4_image 0}

Wolfgang to nie tylko sygnatura - to instrument dokładnie taki, jakiego Eddie używa podczas koncertów I pracy w studio. Jak sam mówi: "Gitara jest częścią osoby na niej grającej. Trzeba być emocjonalnie i duchowo z nią połączonym. Mógłbym po prostu siedzieć w domu i skonstruować tę gitarę sam dla siebie. Jednakże wiele osób pytało mnie, gdzie mogą dostać to czego ja osobiście używam".

{M4_image 1}

Nowy instrument EVH powstał w bardzo ścisłej współpracy z Muzykiem: "Każdy jego aspekt został dokładnie przeanalizowany i wykonany w najwyższym z możliwych standardów. Mamy tu progi ze stali nierdzewnej, customowe pickupy, pięcioczęściowy binding, customowe klucze i Floyd-Rose... listę elementów można by było ciągnąć i ciągnąć. Wszystko co w swoim życiu zbudowałem, zniszczyłem, ulepszyłem, wszystko to znalazło odbicie w tej nowej gitarze".

{M4_image 2}

{M4_image 3}

 

Więcej informacji: www.evhgear.com

Dystrybutor - APLAUZ
www.aplauzaudio.pl
aplauz@aplauzaudio.pl
ul Graniczna 19
05-092 Łomianki
(0-22) 751 42 39

 

(K. I.)