Boss - tunery TU-12EX, TU-88 i TU-1000

Newsy
Pozostałe artykuły marki BOSS
Boss - tunery TU-12EX, TU-88 i TU-1000
W ofercie firmy BOSS pojawiło się kilka nowych tunerów, w tym trzy, które z pewnością zainteresują gitarzystów.

 Pierwszy z nich opatrzony został symbolem TU-12EX. Następca legendarnego TU-12 posiada osławiony system wskazywania LED firmy BOSS umożliwiający szybkie i dokładne strojenie. Wśród innych funkcji są Flat Tuning, ACCU-PITCH, referencyjny ton, wbudowany mikrofon dla instrumentów akustycznych i oszczędzająca baterie funkcja Auto-Off.

Kolejną nowością jest BOSS TU-88. To mały, dobrze wyposażony tuner, który przyda się każdemu podróżującemu gitarzyście lub basiście. Posiada trzy tryby strojenia (Chromatic, Guitar, Bass), funkcję Flat Tuning i ACCU-PITCH z słyszalnym sygnałem beep. MIX IN umożliwia jammowanie z zewnętrznym urządzeniem odtwarzającym (typu iPod i inne). Dostępny w kolorze białym i czarnym TU-88, pozwala na dokładne strojenie, podczas gdy metronom i wbudowany wzmacniacz słuchawkowy idealnie nadają się do osobistego strojenia, rozgrzania i sprawdzenia efektów.

Trzeci z tunerów - TU-1000 - to coś dla wymagających artystów. Urządzenie zaprojektowane zostało z myślą o scenie, a więc solidnie i odpowiednio do warunków w jakich przyjdzie mu pracować. Duży i jasny wyświetlacz LED TU-1000 jest wspaniale widoczny w ciemnościach lub na zewnątrz, nawet przy intensywnym świetle dziennym. Niezwykle płynne i precyzyjne obrazowanie strojenia sprawia, że praca z tym tunerem jest szybka, łatwa i przyjemna. Urządzenie potrafi pracować ze strojem opuszczonym nawet do sześciu półtonów poniżej standardowego stroju.

 

Więcej informacji:
WWW: www.bosscorp.co.jp/en/

Dystrybutor: Roland Polska Sp. z o.o.
WWW: www.rolandpolska.pl
ul. Gibraltarska 4
03-664 Warszawa
Tel/Fax: 0 22 679 44 19
Tel: 0 22 678 95 12

 

(K. I.)