Thrasher - nowa seria wzmacniaczy Randalla

Newsy
Thrasher - nowa seria wzmacniaczy Randalla

Na zbliżających się targach NAMM Randall zaprezentuje serię wzmacniaczy lampowych Thrasher, zaprojektowaną i stworzoną z myślą o najcięższych odmianach muzyki.

Nowa seria Thrasher Randalla jest ukłonem projektantów w stronę gitarzystów szukających ciężkich, bezkompromisowych, metalowych przesterów. Unikalny, 120-watowy head autorstwa Mike'a Fortina wraz z dedykowanymi, specjalnie tuningowanymi kolumnami ma w założeniu dostarczać masywnego gainu, szybkiego ataku i miażdżącego brzmienia rytmicznego i solowego przy dowolnym strojeniu, od obniżonego A do nawet Z.

 

Randall Thrasher to 2-kanałowa, w pełni lampowa konstrukcja z 4 przełączalnymi opcjami brzmienia, podbiciem Boost, buforowaną, szeregową i równoległą pętlą efektów oraz wyjściem liniowym XLR.

Dedykowane kolumny głośnikowe Thrasher 412A i 412S (ścięta i prosta) oparte są na 4 głośnikach Celestion G12H100 i posiadają metalowe grille i narożniki. Serię uzupełnia mocno ścięta, 200W kolumna zamknięta Randall Thrasher 212 z parrą głośników Celestion G12H100.

 

www.musicinfo.pl
www.randallamplifiers.com