Godin Redline 2, Multiac ASC

Newsy
Pozostałe artykuły marki GODIN
Godin Redline 2, Multiac ASC
Godin wprowadza nowe modele gitar - trzy w linii Redline i dwie z serii Multiac.

Redline to model, który zadebiutował dwa lata temu na targach NAMM, zdobywając liczne nagrody i uznanie w oczach muzyków, a szczególnie gitarzystów metalowych. Na obecne, zaczynające się za niecałe dwa tygodnie targi NAMM 2009, firma przygotowała trzy kolejne modele z tej linii: Redline 2, Redline 3 oraz Redline HB.

Redline 2 ma korpus z klonu srebrzystolistnego, klonowy gryf i palisandrową podstrunnicę z 24 progami. Na pokładzie zamontowano legendarne humbuckery EMG-81 (pod mostkiem) i EMG-85 (pod gryfem). Redline 3 (widoczny na zdjęciu poniżej) to wersja z 22 progami i mostkiem Floyd Rose. Z kolei model Redline HB, to gitara z przystawkami Godin GHN-1 i GHB-1. Wszystkie odmiany serii Redline dostępne są w szerokiej gamie kolorów, także w wersji z ozdobnym klonem płomienistym na topie.

Multiac to chyba najbardziej znana seria w ofercie Godina. Zaprojektowana została w celu uzyskania znakomitego brzmienia gitary nylonowej w warunkach koncertowych i zminimalizowania groźby wystąpienia feedbacku. Nowe jej odsłony to modele ACS Natural Flame Limited Edition oraz Grand Concert Duet Ambiance. Multiac ACS Natural Flame Limited Edition, jak sama nazwa wskazuje, jest limitowaną edycją cenionego modelu ACS. Charakteryzuje się wyjątkowo pięknym topem z klonu płomienistego. Podstrunnicę wykonano z hebanu. Za brzmienie odpowiada specjalnie zaprojektowany preamp wbudowany w korpus. Dodatkowym udogodnieniem jest złącze 1/4" umożliwiające podłączenie instrumentu do komputera lub syntezatora. Z kolei Multiac Grand Concert Duet Ambiance to wersja z korpusem mahoniowym, wyposażonym w komory rezonansowe. Gitarę uzbrojono w customowy preamp Fishman Aura.

Więcej informacji: www.godinguitars.com

 

Dystrybutor: Mega Music
WWW: www.megamusic.pl
e-mail: biuro@megamusic.pl
Tel. 058 551 18 82
Fax. 058 551 18 72
ul. Lesna 15
81-876 Sopot