DigiTech JamMan Solo XT dostępny w ESS Audio

Newsy
DigiTech JamMan Solo XT dostępny w ESS Audio

W ofercie dystrybutora ESS Audio pojawił się najnowszy, stereofoniczny looper DigiTech JamMan Solo XT.

DigiTech JamMan Solo XT zamknięty jest w kompaktowym, standardowej wielkości pedale. Unikalna funkcja JamSync umożliwia połączenie kilku kostek JamMan Solo XT i nagrywanie różnej długości fraz, które będą synchronizowane ze sobą. Pozwala to na tworzenie najbardziej zawiłych fraz i loopów, nad którymi indywidualną kontrolę może mieć też np. kilku członków zespołu.

 

Auto Record ułatwia nagrywanie, które uruchamiane jest dopiero w momencie zagrania danej frazy, zapewniając za każdym razem precyzyjny start i rejestrację pętli. DigiTech JamMan Solo XT może zapisać ponad 35 minut stereofonicznych, wysokiej jakości loopów, a możliwości powiększa jeszcze wbudowany interfejs kart Micro SD (rejestracja ponad 16 godzin pętli jakości CD).

 

Na pokładzie znalazł się metronom z wieloma rytmami oraz złącze USB, dzięki któremu możemy korzystać z oprogramowania JamManager XT i zapisywać loopy na komputerze. Gotowe presety możemy wykorzystać później w grze na żywo. Po załadowaniu kilku ścieżek instrumentów JamMan Solo XT umożliwi odtworzenie wirtualnego akompaniamentu na scenie.

 

www.essaudio.pl
www.digitech.com