Squier USB Stratocaster

Newsy
Pozostałe artykuły marki SQUIER
Squier USB Stratocaster

Pochodzący ze stajni Fendera Squier przedstawił innowacyjny model Stratocastera z wbudowanym USB, umożliwiającym współpracę z urządzeniami Apple i systemem iOS.

Squier by Fender USB Stratocaster ma wbudowane złącze mini-USB, poprzez które, bez potrzeby korzystania z zewnętrznych interfejsów, możemy podłączyć gitarę do dowolnego urządzenia z systemem iOS - Mac, iPhone, iPad lub iPodTouch.

 

Razem z gitarą dostarczany jest kabel mini-USB na USB oraz mini-USB na złącze 30-pinowe. Dzięki temu możliwe jest korzystanie z oprogramowania muzycznego iOS, jak np. Garage Band, a na pokładzie znajduje się też wbudowany wzmacniacz z wyjściem na słuchawki i regulacją głośności. Dzięki dwukierunkowemu przesyłowi audio możliwe jest bezpośrednie monitorowanie przetworzonego sygnału i nagrywanie go bezpośrednio na urządzeniu Apple'a.

 

{M4_image 0}

 

Oczywiście Squier USB Stratocaster to również w pełni funkcjonalna, standardowa gitara, którą podłączyć możemy do normalnego wzmacniacza poprzez gniazdo jack. Klonowy gryf zaopatrzony jest w palisandrową nakładkę z 21 progami. Układ elektryczny stanowią 2 pickupy typu single-coil oraz 1 humbucker, sterowane 5-pozycyjnym przełącznikiem i potencjometrami VOLUME oraz TONE.

 

Squier USB Stratocaster, który z powodzeniem mógłby nosić nazwę Apple iStrat, dostępny jest tylko poprzez Apple Store w cenie 199.95 dolarów.

 

www.fender.com