Wzmacniacze Randalla z serii Diavlo już dostępne w Music Info

Newsy
Wzmacniacze Randalla z serii Diavlo już dostępne w Music Info

W ofercie Music Info pojawiły się nowe wzmacniacze lampowe Randalla z serii Diavlo, będące odpowiedzią na rosnące zainteresowanie mniejszymi lampowymi konstrukcjami, które oferują klasyczną prostotę wykonania, dobre brzmienie i konkurencyjną cenę.

Wzmacniacze z serii Diavlo to zupełnie nowa pozycja w bogatej ofercie firmy Randall, która słynie głównie ze swych tranzystorowych i hybrydowych konstrukcji. Nie przeszkodziło to jednak w dokonaniu rewolucji w świecie wzmacniaczy lampowych prezentując kilka lat temu rewolucyjną serię MTS. Nowe wzmacniacze Randall RD to nie tylko mocno przesterowane brzmienia, ale przede wszystkim duża uniwersalność, dzięki której perfekcyjnie odnajdują się w każdym gatunku muzyki

 

W wykreowanie brzmienia Diavlo zaangażował się sam Mike Fortin, który jest szanowanym na świecie guru w temacie budowania hi-gainowych wzmacniaczy.

 

Randall RD50H to lampowy, 2-kanałowy head z nowej serii Diavlo, oferujący moc 50 W. W preampie zastosowano 4 lampy 12AX7, a stopień końcowy wyposażono w parę lamp EL34. Wzmacniacz umożliwia dowolną wymianę lamp końcówki mocy bez dodatkowych regulacji.

Kanał 1- Classic Clean - to klasyczny czysty kanał z możliwością uzyskania blues rockowego overdive. Kanał 2 - Modern Overdive - to nowoczesny hi-gain. Randall RD50H posiada funkcję Boost, działającą na każdym kanale oraz wspólną korekcję Bass, Middle, Treble i Presence. Na pokładzie znalazła się regulacja Master Volume, pogłos sprężynowy z potencjometrem Reverb na tylnym panelu oraz szeregowa pętla efektów. Całość może być sterowana na przez footswitch RF2T2C, nie dołączony do wzmacniacza.

 

Dedykowana kolumna Randall RD112 to konstrukcja zamknięta z głośnikiem 12" 12508 Diavlo Speaker, zaprojektowanym i zbudowanym specjalnie z myślą o serii Diavlo.

 

Wzmacniacz występuje też w wersji combo Randall RD50C i oparty jest na pojedynczym głośniku 12" 12508 Diavlo Speaker.

 

www.musicinfo.pl