Dave Weiner i Philip Bynoe nowymi użytkownikami G LAB 8 Separated 9V Power Box PB-1

Newsy
Pozostałe artykuły marki G LAB
Dave Weiner i Philip Bynoe nowymi użytkownikami G LAB 8 Separated 9V Power Box PB-1

Dave Weiner i Philip Bynoe dołączyli do grona użytkowników efektów G LAB. Z oferty polskiego producenta amerykańscy muzycy wybrali profesjonalny zasilacz do efektów gitarowych G LAB PB-1.

Od 13 lat grający w zespole Steve Vaia, gitarzysta Dave Weiner, ma na koncie 7 światowych tournée i ponad 600 występów koncertowych. Członek NARAS (National Academy of Recording Arts and Sciences), 4-krotnie nominowany do nagrody Grammy jako gitarzysta i realizator dźwięku przy nagraniach Steve Vaia. Dave Weiner ukończył Guitar Institute of Technology, prowadzi też mistrzowskie kliniki i warsztaty gitarowe.

 

Philip Bynoe to trzykrotnie nominowany do nagrody Grammy oraz zdobywca Emmy Award, niezwykle wszechstronny basista, znany m.in. ze współpracy ze Stevem Vaiem, Kevinem Eubanksem i "The Tonight Show Band", Dorianem Holleyem (Michael Jackson), Slashem czy Tony MacAlpinem.

 

G LAB 8 Separated 9V Power Box PB-1 to zasilacz do efektów gitarowych, zasilanych stabilizowanym napięciem stałym (DC) 9V. Zasilacz posiada osiem, w pełni separowanych galwanicznie wyjść, które pozwalają zbudować profesjonalny system gitarowy bez pętli mas i przesłuchów. PB-1 zbudowany jest w technologii SMPS (Switching-Mode Power Supply) i nie generuje brumu przy umieszczeniu go nawet bardzo blisko innych efektów (zwłaszcza efektów typu Wah-Wah, które zawierają induktory).

 

Wyjścia zasilacza numer 4 i 8 posiadają przełączniki umożliwiające zmianę polaryzacji napięcia. W zestawie z PB-1 znajdują się między innymi naklejki do opisywania przewodów. Podane na naklejkach polaryzacje, kierunki przepływu energii i napięcia ułatwiają organizację w pedalboardzie i zmniejszają prawdopodobieństwo uszkodzenia efektu spowodowane niewłaściwym podłączeniem.

 

G LAB 8 PB-1 jest przystosowany do zasilania na całym świecie (o napięciu nominalnym od 100 do 230V) i może być mocowany zarówno w pedalboardzie jak i w systemach Rack 19" za pomocą Panelu Przedniego 1U RMS marki G LAB.

 

www.glab.com.pl

www.philipbynoe.com

www.daveweiner.com