Fender Super-Sonic 22 Head

Newsy
Fender Super-Sonic 22 Head

Fender zaprezentował nowy head gitarowy z serii Super-Sonic, pozwalający na uzyskanie zarówno klasycznych, czystych i przesterowanych barw Fendera, jak i mocnych, high-gainowych brzmień.

Wzmacniacz posiada takie same możliwości, jak niezwykle popularna wersja combo, oparta na klasycznej konstrukcji i designie modelu Deluxe Reverb.

 

Fender Super-Sonic 22 Head posiada 2 kanały: Vintage i Burn, z opcją przełączania trybu Voicing Normal/Fat w kanale pierwszym. W preampie zastosowano 3 lampy 12AX7 oraz dwie 12AT7, a końcówka mocy wykorzystuje duet lamp 6V6, dostarczający 22 W mocy. Do regulacji ustawień służą pokrętła Volume, Treble i Bass na kanale 1 oraz Gain 1, Gain 2, Treble, Bass, Middle i Volume w kanale Burn. Na pokładzie znalazł się pogłos sprężynowy Fender Long-Spring Reverb z regulacją poziomu na przednim panelu oraz szeregowa pętla efektów.

 

Ważący 12.2 kg head oferowany jest w dwóch opcjach wykończeniowych: Black/Silver lub 1961 Blonde/Oxblood. W komplecie dostarczany jest footswitch z 4 przyciskami Channel, Fat, Reverb i Effects Loop.

 

www.fender.com