Dwa nowe efekty Digitech iStomp w promocyjnej cenie

Newsy
Dwa nowe efekty Digitech iStomp w promocyjnej cenie

W nowej serii efektów DigiTech iStomp, znajdującej się w ofercie firmy ESS Audio, pojawiły się dwa nowe modele kostek - DOD FX69 Grunge i Double Cross Delay

DigiTech iStomp prezentuje nowatorską koncepcję efektów podłogowych, współpracujących z systemem iOS. Do działającego jak standardowy stomp-box pedału możemy wgrać jeden z 34 modeli efektów, dostępnych w on-line'owym sklepie Stomp Shop.

 

W ofercie pojawiły się, dostępne w bardzo promocyjnych cenach, efekty DOD FX69 Grunge i Double Cross Delay.

 

DOD FX69 Grunge to najbardziej znany distortion DigiTecha, którego high-gainowy preamp dostarcza bardzo ciężkich barw crunch i distortion o niesamowitym sustainie i potężnie brzmiącym dole. Efekt umożliwia regulację parametrów LOUD, BUTT, FACE i GRUNGE.

 

Double Cross Delay to boutikowy efekt z podwójną linią opóźniającą. Do kontroli parametrów służą potencjometry TIME, REGEN i LEVEL, a unikalna gałka SPREAD służy do regulacji przestrzeni w panoramie stereo. Przy SPREAD ustawionym na godz. 12:00 otrzymujemy klasyczny ping-pong delay, a przy wyższych wartościach charakterystyczny, rytmiczny efekt opóźniający.

 

www.essaudio.pl
www.digitech.com