Supernatural Cat - nowości i konkurs!

Newsy
Supernatural Cat - nowości i konkurs!

Zespoły zgromadzone pod skrzydłami włoskiej wytwórni Supernatural Cat nie próżnują i z wiosenną energią przystąpiły do pracy nad swymi nowymi materiałami.

Poia, Urlo i Vita, wchodzący w skład Ufomammut, intensywnie pracują nad następcą entuzjastycznie przyjętej "Eve". Materiał jest już praktycznie gotowy i zespół prawdopodobnie latem tego roku wejdzie do studia, by go zarejestrować. To jednak nie koniec nowych wydarzeń związanych z Ufomammut i nadchodzącą płytą. O interesujących szczegółach będziemy informować Was na bieżąco.

Gotowy materiał na nowy krążek mają również panowie z Incoming Cerebral Overdrive. Muzycy nie chcą zdradzić, w jakim klimacie utrzymany będzie następca "Controverso". Jedno jest pewne, kapela ma już zarejestrowane partie perkusji (w West Link Studio's) oraz gitary basowej. Nowy album ukaże się prawdopodobnie jeszcze w bieżącym roku, oczywiście nakładem Supernatural Cat.

Od wydania "MoRtO" upłynęło już trochę czasu, do prac nad nową porcją dźwięków przystąpili więc Lin, Lan i Len, tworzący tajemniczy MoRkObOt. Płyta nosić ma tytuł "MoRbO". Zgodnie z zapowiedziami wytwórni, nowy materiał przyniesie kolejną dawkę nietuzinkowej, ekscytującej, kontrowersyjnej i przerażającej muzyki, przekazanej światu bezpośrednio przez samego, odwiecznego Morkobota. Cały proces potrwa 15 księżyców i tyle samo słońc, zamkniętych w tajemnym 66-dniowym cyklu. Kiedy cykl ten dobiegnie końca, idee Morkobota zostaną uporządkowane i ujęte w ramy albumu, którego zawartość zostanie następnie przekazana słuchaczom.

KONKURS

Mamy dla Was wydawnictwa wszystkich wymienionych wyżej zespołów. Do wygrania są: dwa egzemplarze "Controverso" I.C.O, oraz po jednej sztuce "Eve" Ufomammut i "MoRtO" Morkobot.

Jeśli jesteście zainteresowani którąś z tych płyt, prześlijcie odpowiedź na właściwe pytanie na email: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Do treści maila dodajcie adres, a w temacie wpiszcie odpowiednią nazwę zespołu

1. Czym jeszcze zajmują się Poia, Urlo i Vita, prócz grania w Ufomammut i prowadzenia wytwórni Supernatural Cat?

2. Czy i kiedy Incoming Cerebral Overdrive wystąpił w Polsce?

3. Ile płyt nagrał do tej pory Morkobot?

Nagrody losujemy w poniedziałek.


ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU:

1. Poia i Urlo prowadzą kolektyw Malleus Rock Art Lab oraz grają w Farwest Zombie. Vita projektuje biżuterię oraz bębni w Execucao.

2. Warszawa, 9.05.2010. Zaplanowany dzień wcześniej gig we Wrocławiu nie odbył się.

3. 3 albumy.

Płyty otrzymują:

Ufomammut - Piotr Rutkowski
ICO - Marcin Osuch oraz Marcin Gołąb
Morkobot - Mateusz Rynkiewicz

Gratulujemy!