Były basista Megadeth James LoMenzo powraca do zespołu

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Były basista Megadeth James LoMenzo powraca do zespołu

James LoMenzo, wcześniej związany z White Lion, Black Label Society, Slash's Snakepit i Megadeth, zastąpił Dave'a Ellefsona.

Megadeth ogłosiło, że były basista James LoMenzo dołączy do zespołu podczas nadchodzącej trasy Metal Tour Of The Year, którą kapela zagra z Lamb Of God, Trivium i Hatebreed.

Wakat w zespole powstał po tym, jak oryginalny i zarazem ostatni basista zespołu, Dave Ellefson, odszedł z grupy po tym, jak "osobiste rozmowy i interakcje" wyciekły do sieci.

Jestem szczęśliwy, mogąc ogłosić, że były basista i wychowanek Megadeth, James LoMenzo, łaskawie wkroczył na Metal Tour of The Year. Próby trasy właśnie się rozpoczęły i nie możemy się doczekać, aby zmiażdżyć Amerykę Północną.

- mówi lider Megadeth, Dave Mustaine.

Jestem super podekscytowany, że ponownie dołączam do Megadeth na nadchodzącą Metalową Trasę Roku. Nie ma lepszych fanów niż fani Megadeth, nie mogę się doczekać, aby się tam znaleść i spotkać się z wami wszystkimi.

 - dodaje LoMenzo.

LoMenzo grał również z White Lion, David Lee Roth, Black Label Society, Lynch Mob, John Fogerty i Slash's Snakepit.

LoMenzo pierwotnie dołączył do Megadeth w 2006 roku, aby zastąpić Jamesa MacDonougha. Odszedł w 2010 roku, by zostać zastąpionym przez oryginalnego basistę Ellefsona.

Metalowa trasa roku rozpocznie się w przyszłym tygodniu w Teksasie. W zeszłym miesiącu pierwotnie otwierający trasę zespół In Flames ogłosił, że nie wystąpi na niej z powodu problemów z wizą. Zastąpił ich Hatebreed.