Me and That Man - 12.08.2021 - Poznań

Relacje

Marcin Pflanz

Me and That Man - 12.08.2021 - Poznań

Zobacz relację z koncertu grup Me And That Man, Dance Like Dynamite i Mulk w Poznaniu

Z nadejściem lata polskie miasta wybudzą się z koncertowego marazmu i ponownie będziemy mieli okazję spotkać się pod sceną! 8 miast, najciekawsi przedstawiciele rozmaitych gatunków, a to wszystko w długie, gorące wieczory.

Po 3-letniej przerwie zespół Me And That Man wyruszył ponownie w trasę z Johnem Porterem. Grupa wystąpi na letnich koncertach w całej Polsce. Jest to z pewnością jedno z najgorętszych wydarzeń na letnich scenach muzycznych.

Me And That Man w Poznaniu

W zeszłym roku cykl odbywał się wyłącznie w Katowicach i okazał się sporym sukcesem. Organizatorzy cyklu, agencja Winiary Bookings obiecuje, że w tym roku formuła będzie jeszcze lepsza!.

Adam Nergal Darski określił M&TM jako nowy ekscytujący etap w swoim życiu, który buduje most pomiędzy dwoma światami: ekstremalną sceną, z której się wywodzi i zupełnie nowym obszarem, pełnym cieni i znaków zapytania. Muzykę M&TM opisał jako rodzaj wędrówki, podczas której człowiek staje twarzą w twarz ze swoimi demonami. Twórczość Me And That Man pokazuje, że Nergal posiada niebywałą umiejętność dostosowania swojego mocnego, radykalnego przekazu do każdego gatunku muzycznego i że świetnie się w każdym z tych gatunków odnajduje. A przecież blues nazywany jest muzyką diabła.

Poznański koncert Me And That Man, Dance Like Dynamite i Mulk fotografował dla Was Marcin Pflanz.Foto: Marcin Pflanz