Within Temptation prezentuje nowy klip

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Within Temptation prezentuje nowy klip

Dziś premierę ma oficjalny teledysk grupy Within Temptation, który zrealizowany został do najnowszego singla zespołu "Shed My Skin". Klip ukazuje się na dzień przed widowiskiem online zespołu, "The Aftermath – A Show In A Virtual Reality", które odbędzie się 15 i 16 lipca.


The Aftermath to widowisko napędzane najnowocześniejszą technologią, która umożliwia zespołowi zagranie na poziomie – dosłownie – nie z tego świata! Widowisko, rozgrywać się będzie w czterech różnych światach, a formacja i widzowie będą świadkami następstw zagłady ludzkości. Klip do utworu “Shed My Skin” (feat. Annisokay) zapowiada to niesamowite show, w którym udział wezmą również goście specjalni, występując w elektryzujących duetach, w jeszcze bardziej efektownych sceneriach.


Utwór ten powstał we współpracy z niemiecką metalcore’ową grupą Annisokay. Efektem tej kolaboracji jest szczery, metalowy hymn.

"Shed My Skin" obraca się wokół radzenia sobie z nieuniknionymi zmianami w życiu. Chodzi o to, by stać się osobą, którą mamy być, nawet jeśli oznacza to utratę ludzi, których kochamy, od których się oddaliliśmy. Prawdziwy rozwój zaczyna się tam, gdzie kończą się strefy komfortu i właśnie o tym jest ta piosenka: jeśli się nie zmieniamy, nie rozwijamy się. Jeśli się nie rozwijamy, tak naprawdę nie żyjemy.

- mówi Sharon den Adel

Transmisja widowiska w Europie odbywać się będzie 15 lipca o godzinie 20.00. Ameryka Północna i Południowa zobaczy show 16 lipca 2021. Bilety w cenie 24,99 euro (dla 1 osoby) lub 29,99 euro (dla 2 lub większej ilości osób oglądających koncert w tym samym pokoju) dostępne są na stronie within-temptation.com.