Nowy termin trasy Within Temptation i Evanescence

Koncerty
2020-06-26
Nowy termin trasy Within Temptation i Evanescence

Rok dłużej będą musieli poczekać fani grup Within Temptation i Evanescence na wspólny koncert w Polsce. Planowany na wrzesień występ, z powodu zagrożenia epidemiologicznego został przełożony na jesień 2021 roku.

"Wiemy, że to nie będzie dla was łatwy rok, ale zrobimy, co w naszej mocy, by pomóc wam go przetrwać, pisząc i wydając nowe utwory. Ciężko znieść myśl, że nie zagramy dla was w tym roku, ale zdrowie jest priorytetem numer jeden. Cokolwiek jednak się zdarzy, ta trasa się odbędzie! Nie możemy się doczekać, by zobaczyć was w 2021. Póki co: dbajcie o siebie" - mówi Sharon Den Adel, wokalistka Within Temptation.

"To dla nas wielkie rozczarowanie, że nie zobaczymy się jesienią, ale podejmujemy wyzwanie, które rzucił nam rok 2020 – zamierzamy poświęcić czas i włożyć serce w nagranie niesamowitego albumu. Przyjaciele, strasznie za wami tęsknimy i nie możemy się doczekać przyszłego roku, by móc wam zagrać nowe numery! Uważajcie na siebie, trzymajcie się, kochamy was!" – wtóruje jej Amy Lee, wokalistka Evanescence.

Trasa „Worlds Collide” została przełożona na późniejszy termin. Within Temptation i Evanescence powrócą do Polski 12 września 2021 roku i wystąpią w Arenie Gliwice.

Wszystkie zakupione wejściówki na koncert (w tym pakiety VIP) zachowują swoją ważność w nowym terminie wydarzenia. Ze względu na zaistniałą zmianę, została również uruchomiona możliwość dokonywania zwrotów oraz wymiany biletów w miejscu ich zakupu.

https://knockoutprod.net/

Koncerty

Within Temptation & Evanescence - Gliwice