Within Temptation zaprasza na wirtualne show "The Aftermath"

Newsy

Magazyn Gitarzysta

Within Temptation zaprasza na wirtualne show "The Aftermath"

Muzyka połączona z najnowocześniejszą technologią, spektakl nie z tej Ziemi. Within Temptation zaprasza na wirtualne show on-line.

Zespół Within Temptation nigdy się nie ograniczał. Formacja znana z łączenia różnych gatunków muzycznych z rockiem i metalem idzie o krok dalej i zapowiada niesamowite show "The Aftermath"  w wirtualnej rzeczywistości.

Within Temptation zaprasza na widowisko "The Aftermath"

Podczas całej pandemii nie chcieliśmy robić livestreamu. Magia widzenia i słyszenia zespołu na żywo podczas koncertu – w połączeniu z energią tłumu – to coś, czego nie da się tak po prostu odtworzyć przy wykorzystaniu livestreamu. Tak więc przez długi czas byliśmy po prostu bezradni. Jedno wiedzieliśmy na pewno: nie poszlibyśmy na kompromis i wykorzystanie livestreamu, dopóki nie moglibyśmy zaoferować czegoś niezwykłego, czegoś, po czym można byłoby pozbierać szczękę z podłogi, czegoś intrygującego, spektakularnego i mitycznego! Wtedy znaleźliśmy to: świat, który moglibyśmy ukształtować według naszych najśmielszych fantazji, świat w którym my, jako zespół, moglibyśmy występować, zachowując dynamikę i magię naszych tradycyjnych koncertów na żywo. Jesteśmy absolutnie podekscytowani, mogąc zaprosić Was na "Within Temptation: The Aftermath". Widowisko, które rozgrywa się w różnych odsłonach postapokaliptycznego świata, w którym jesteśmy świadkami następstw zagłady ludzkości. Świata, w którym tak naprawdę nie wiadomo, czy cokolwiek z rasy ludzkiej przetrwało.

- mówi Sharon den Adel.

 "The Aftermath" to widowisko napędzane najnowocześniejszą technologią, która umożliwia zespołowi zagranie na poziomie – dosłownie – nie z tego świata! W godzinnym show grupa wykona zestaw nowszych i starszych utworów w czterech różnych światach, które współdziałać będą zarówno z samym zespołem, jak i z muzyką. Spodziewać się można również gości specjalnych i elektryzujących duetów, w jeszcze bardziej efektownych sceneriach.   

 Koncertem tym Within Temptation buduje pomost pomiędzy chwilą obecną, a  czasem, kiedy zespół będzie mógł występować:

Jesteśmy absolutnie porażeni faktem, że trasa Worlds Collide Tour  znów została przesunięta. Mamy nadzieję, że dzięki temu cyfrowemu widowisku  fani będą mogli poczuć naszą energię, miłość i przede wszystkim naszą pasję do muzyki. Trzymajcie się i mamy nadzieję, że spotkamy się 8 lub 9 lipca.

Within Temptation prezentuje widowisko "The Aftermath".  Data i bilety

Wirtualne show odbędzie się  8 lipca 2021 o godzinie 20.00 czasu europejskiego.

Bilety w cenie 24,99 euro (dla 1 osoby) lub 29,99 euro (dla 2 lub większej ilości osób oglądających koncert w tym samym pokoju) dostępne są na stronie within-temptation.com

Within Temptation pokazuje nawy singiel ""Shed My Skin"

Wraz z nadchodzącym widowiskiem Within Temptation ogłasza wydanie zupełnie nowego singla "Shed My Skin", który ukaże się już 25 czerwca. Piosenka ta powstała we współpracy z niemiecką metalcore’ową grupą Annisokay. Efektem tej kolaboracji jest szczery, metalowy hymn.

 "Shed My Skin"to trzeci z serii samodzielnie wydanych singli przez Within Temptation i ukaże się we wszystkich serwisach streamingowych 25 czerwca tego roku. Oficjalny klip do tego utworu będzie miał swoją premierę podczas widowiska Within Temptation "The Aftermath – Show" 8 lipca 2021.