Keith Richards - nowy teledysk i singiel na Record Store Day

Newsy
Keith Richards - nowy teledysk i singiel na Record Store Day

Keith Richards prezentuje nowy teledysk do utworu "Hate It When You Leave" i zapowiada specjalne wydawnictwo na Record Store Day.

Keith Richards zaprezentował właśnie wideo do swojego utworu z 1992 roku "Hate It When You Leave" z drugiego solowego albumu gitarzysty "Main Offender". Za reżyserię teledysku odpowiada Jacques Naudé, który pokazał w tym obrazie, że piękno świata jest zawarte w prostocie życia. Tym samym twórca wideo oddaje też hołd wszystkim, którzy w tych ciężkich czasach zostali rozłączeni od rodziny, przyjaciół i ukochanych osób.

 

Wideo zwiastuje specjalne wydanie z okazji Record Store Day. Będzie to 7" winyl, na którym znajdą się dwa utwory: "Key To The Highway" (wcześniej wydany wyłącznie jako bonus do japońskiej edycji "Main Offender") oraz "Hate It When You Leave" (mało znany utwór z tego samego krążka). Premiera - 24 października.

Więcej szczegółów na stronie Record Store Day.

16 listopada, nakładem BMG ukaże się natomiast wznowienie koncertowego albumu zespołu Keith Richards And The X-Pensive Winos "Live at the Hollywood Palladium" z 1991 roku. Płyta ukaże jako 1 CD, 2LP 180g (czarny i limitowany, czerwony winyl), wersji digital, a także jako specjalny box set, wydany w przepięknej oprawie owiniętej czarną wełnianą repliką koszulki z trasy, które sprzedawane były tego wieczora. Dodatki do tego wydania to m.in. satynowa przepustka VIP oraz esej Davida Fricke "The Loosest Tight Band You’ve Ever Heard" napisany specjalnie na potrzeby tego wznowienia.