Zumläutuj swoje imię i utwórz playlistę Motörhead!

Newsy
Zumläutuj swoje imię i utwórz playlistę Motörhead!

Motörhead to najgłośniejszy zespół wszech czasów. Chciałbyś stworzyć ich najlepszą i najgłośniejszą playlistę oraz swoją własną grafikę z Warpigiem?

W tym roku legendarna płyta Motörhead "Ace Of Spades" skończy 40 lat. Z tej okazji już w styczniu wystartowała akcja 'Every Playlist Louder Than Everyone Else'. Jej interaktywna strona umożliwia fanom stworzyć własną playlistę Motörutworów na Spotify i wystawić ją przeciw innym Motörbangerom w ogólnoświatowej bitwie, w której do wygrania są wirtualne odznaki wystawiane za ich wybory. Ta akcja skierowana do fanów odbiła się szerokim echem wśród innych muzyków i swoje playlisty stworzyli m.in. Biff z Saxon, Ice T i Body Count, Cronos z Venom, Ace ze Skunk Anansie oraz Harley Flanagan z Cro-Mags, Kvelertak i Sepultura.

Stwórz swoją własną playlistę na stronie https://motorhead.lnk.to/everyplaylistPR

 

Od zawsze w parze z Motörmuzyką szła grafika Warpiga (linaczej zwana Snaggletooth), która jest hybrydą-wcieleniem Motörhead. Kojarzony przez każdego fana, symbol ten pojawiał się na wszystkim co związane z zespołem: na okładkach, koszulkach, tatuażach. Warpig to coś więcej niż grafika. Zawsze towarzyszyła prawdziwemu logotypowi Motörhead z nieodzownym o z umlautem.

Teraz również i Ty możesz stworzyć własną grafikę Motörhead dzięki akcji Zumläutuj swoje imię (Umläut Your Name!). Ten generator imion jest dostępny online i pozwala stworzyć grafikę z Warpigiem z twoim imieniem lub pseudonimem. Możesz je opublikować lub stworzyć własną koszulkę z unikalnej kolekcji.

Umläut Your Name! - https://store.everyplaylistlouder.com/