8 maja - Dzień Motörhead!

Newsy
8 maja - Dzień Motörhead!

w tym roku kultowy album Motörhead "Ace Of Spades" będzie obchodził 40 lecie wydania. Ale zanim to się wydarzy zespół zaprasza do świętowania rocznicy największego hitu i hymnu Motörhead i wszystkich fanów zespołu - tytułowego singla "Ace Of Spades".

"Ace Of Spades" – tytułowy utwór z ikonicznego albumu Motörhead wydanego w 1980 roku, który zmienił reguły gry ówczesnego rock’n’rolla, to nie tylko jedna z najlepszych piosenek hard rocka. Utwór ten stał się także hymnem pewnego stylu życia dla ludzi żyjących rockiem, punkiem, metalem, motocyklami, sportem, dla tych którzy stali się wywrotowcami, wolnomyślicielami - na całym świecie. Niewiele piosenek potrafi wydobyć ze słuchacza tyle adrenaliny, z jej linią basową, głównym riffem i pulsem perkusji. To maszyna, która rozpędza się od 0 do 100 km/h w ciągu sekund. Utwór, który zmienił historię rock’n’rolla na zawsze.

Po 40 latach od jej wydania, zespół zaprasza do świętowania rocznicy albumu dniem Motörhead: ‘The 8th Of May’.

8 maja 2020 r. rocznica zostanie uświetniona przez m.in.:

• Światową premierę nowego wideo z tekstem do “Ace Of Spades”:

 

• Warpig na Twojej twarzy: filtr na Facebooku and Instagramie świńskiego wcielenia Motörhead.

• Limitowana edycja merchu Road Crew na stronie zespołu. Część zysku zostanie przeznaczona na Fundację Live Nation – Crew Nation Fund, która ma pomóc poszkodowanym przez pandemię pracownikom i obsłudze technicznej tras koncertowych #WeAreTheRoadCrew

• Zdrowie Motörhead! Napełnij szklankę swojego ulubionego trunku i opublikuj swój toast dla Motörhead na swoim profilu z hasztagiem #8thofmay. Jack z Colą nieobowiązkowy.

Wydarzenie na Facebooku