Nowy singiel Larkin Poe

Newsy
Nowy singiel Larkin Poe

Larkin Poe zaprezentował singiel "She’s A Self Made Man" zapowiadający piąty album duetu.

Siostrzany duet, który tworzą Rebecca i Megan Lovell wyda piąty album "Self Made Man" 1 maja 2020 roku nakładem Tricki-Woo Records. Następcę doskonale przyjętego i nominowanego do nagrody Grammy krążka "Venom & Faith" (2018) zapowiada pierwszy singiel "She’s A Self Made Man", który trafił właśnie na YouTube.

"Życie opiera się na ciągłym balansowaniu. Czasem jest słodkie, a czasem gorzkie - mówi Rebecca Lovell. "Pisząc "She’s A Self Made Man" chciałam stworzyć utwór opowiadający o wzlotach i upadkach, które przeżyłyśmy wraz z Megan w ciągu ostatnich 10 lat, kiedy tworzyłyśmy Larkin Poe. Nie jest łatwo przekonać się kim jesteśmy, ani jaki jest nasz cel, ale jestem wdzięczna, że w ostatnim czasie moje uczucia znalazły się na właściwym miejscu i wszystko nabrało sensu. Kluczem jest wiedza i akceptacja samego siebie."

 

Zespół intensywnie koncertował w 2018 i 2019 roku, ale znalazł czas, aby zaszyć się w studio w Nashville i samodzielnie wyprodukować najnowszą płytę.

"Self Made Man" to rodzaj postawy, podobnie jak 'człowiek Renesansu' - wyjaśnia Rebecca Lovell. "Ja jestem człowiekiem Renesansu, nie wiedziałam jak programować perkusję, kiedy zaczynaliśmy nagrywać płyty, ale powiedziałyśmy sobie, nauczmy się, zróbmy to. Wydaje mi się, że nowe pokolenie potrzebuje przypomnienia, że jeśli skoncentrujesz się na czymś osiągniesz swój cel. Proces tworzenia muzyki, jest jednocześnie procesem kształtowania samego siebie, który zapoczątkowałyśmy już jako nastolatki. Bez muzyki nie byłybyśmy tym kim jesteśmy, byłybyśmy zupełnie innymi ludźmi i z pewnością wiodłybyśmy oddzielne życie. Zawsze byłyśmy blisko siebie, ale bez muzyki, bez Larkin Poe nasza więź nie byłaby aż tak silna".