Mississippi - nowy teledysk Larkin Poe

Newsy
Mississippi - nowy teledysk Larkin Poe

Bluesowy duet Larkin Poe zaprezentował najnowszy teledysk "Mississippi" pochodzący z nominowanego do nagrody Grammy albumu "Venom & Faith".

Teledysk został nakręcony przez Andy'ego Snydera i Seana O'Hallorana w nietypowej lokalizacji - czynnej 24-godziny pralni na żetony w Nashville, gdzie mieszkają siostry Lovell tworzące Larkin Poe. Mówi Rebecca Lovell: "Kilka razy robiłam tam pranie i pewnego razu spotkałam właściciela i zapoznałam go z naszym pomysłem. Na początku był trochę sceptyczny, ale w końcu wszystko się udało. Całość zajęła nam 1,5 może dwie godziny, więc ludzie, którzy akurat byli wtedy w środku dobrze poznali nasz utwór." "Nie prosiliśmy klientów pralni, aby wyszli na czas nagrywania i bardzo podoba mi się, że kręcą się gdzieś w tle robiąc pranie, tak jakby nie działo się nic niezwykłego. Takie rzeczy to codzienność. To było bardzo zabawne" - dodaje Megan Lovell.

 

Choć zespół rozpoczął już pracę nad piątym albumem, "Mississippi" pochodzi z czwartego krążka Larkin Poe "Venom & Faith", który ukazał się w 2018 roku. Płyta spotkała się z doskonałym przyjęciem, trafiła na szczyt bluesowej listy Billboardu oraz została nominowana do tegorocznych nagród Grammy w kategorii 'Best Contemporary Blues Album'. Zwycięzcę nagród poznamy w styczniu.