Konkurs: wygraj składanki Queen Greatest Hits!

Newsy
Konkurs: wygraj składanki Queen Greatest Hits!

Oscarowa noc już niedzielę, a z tej okazji konkurs, w którym możecie wygrać zestawy albumów "Greatest Hits" formacji Queen.

Już w niedzielę oscarowa noc, podczas której dowiemy się, kto otrzyma nagrodę m.in. w kategorii "Najlepszy film". Wśród nominowanych produkcji znalazł się "Bohemian Rhapsody" w reżyserii Bryana Singera. Film opowiada historię zespołu Queen, a w głównych rolach występują Rami Malek (Freddie Mercury), Gwilym Lee (Brian May), Ben Hardy (Roger Taylor), Joe Mazzello (John Deacon) i Lucy Boynton (Mary Austin).

Z tej okazji w naszym konkursie można wygrać zestaw dwóch albumów Queen "Greatest Hits" (pierwotnie wydany w 1981 roku) i "Greatest Hits II" (data premiery: 1991). To bez wątpienia jedne z najlepszych tego typu składanek w historii muzyki rockowej, które zawierają ogromną kolekcję nieśmiertelnych hitów zespołu, takich jak m.in. "Bohemian Rhapsody", "Another One Bites the Dust", "We Will Rock You", "We Are the Champions", "A Kind of Magic", "Under Pressure", "Radio Ga Ga", "Innuendo", "The Show Must Go On", "The Invisible Man", "Breakthru" i wiele innych. Obydwa albumy uzyskały multiplatynowy status i sprzedały się w nakładach przekraczających kilkanaście milionów egzemplarzy.

Przeczytaj NASZĄ RECENZJĘ.

 

 

Uwaga konkurs

W naszym konkursie mamy do wygrania 3 zestawy albumów "Greatest Hits" + "Greatest Hits II" (Universal Music, Polska Cena). Odpowiedzi wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Queen. Odpowiedzi można przesyłać do końca lutego. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Umieszczony poniżej kadr z filmu "Bohemian Rhapsody" dotyczy powstawania jednego z hitów Queen. Jaki jest jego tytuł?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za udział w konkursie. Chodziło o utwór "We Will Rock You". Zestawy płyt otrzymują: Marcin Stecura, Bartłomiej Pasiak oraz Joanna Chlund. Gratulujemy.