"Do Your Worst" - nowy teledysk Rival Sons!

Newsy
"Do Your Worst" - nowy teledysk Rival Sons!

Fani znakomitego kwartetu Rival Sons nareszcie otrzymali przedsmak nadchodzącego albumu. Można już zobaczyć teledysk do utworu "Do Your Worst".

Najnowszy, niezatytułowany jeszcze album Rival Sons, następca "Hollow Bones" z 2016 roku, ukaże się prawdopodobnie na początku przyszłego roku nakładem wytwórni Atlantic, z którą zespół podpisał kontrakt kilka miesięcy temu. Formacja pracowała nad nowym materiał w historycznym RCA Studio A w Nashville oraz legendarnym Muscle Shoals Sound Studio w Alabamie, wraz z producentem i wieloletnim współpracownikiem grupy, Dave Cobbem.

Pierwszą zapowiedzią krążka jest utwór "Do Your Worst". Wspomina wokalista Jay Buchanan: "Czasem otoczenie naprawdę wpływa na kształt utworu. Pewnego razu ja i Scott (Holiday - gitarzysta) zaszyliśmy się na tydzień w skromnej chatce gdzieś w lasach południowego Tennessee, aby porządnie ćwiczyć i komponować nowy materiał. Spacerowaliśmy starą groblą otoczoną zbiornikami wodnymi, zaniedbanymi i zarośniętymi badziewiem, którego wolelibyście nie oglądać oraz - tak jest - opanowanymi przez węże wszelkiego gatunku. Ten utwór jest opartym na whisky koszmarem z grzechotnikiem pełznącym w moim kierunku w roli głównej."