"Mind Your Manners" - nowy utwór Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators

Newsy
"Mind Your Manners" - nowy utwór Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators

"Mind Your Manners" to nowy utwór, który zapowiada nadchodzący album formacji Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators. Płyta będzie nosić tytuł "Living The Dream" i ukaże się we wrześniu.

Przypomnijmy, że następca "World on Fire" wydanego w 2014 roku ujrzy światło dzienne już 21 września. Krążek ukaże się nakładem wytwórni Slasha, Snakepit Records we współpracy z Roadrunner Records.

"Living The Dream" to czwarta solowa płyta Slasha i trzecia nagrana pod szyldem Slash Featuring Myles Kennedy And The Conspirators w składzie: Myles Kennedy (wokal), Brent Fitz (perkusja) i Todd Kerns (bas, wokal). W 2018 roku do grupy dołączył również gitarzysta Frank Sidoris. Za okładkę krążka odpowiada Ron English.

Mówi Slash: "Album obrazuje naturalny rozwój od czasu 'World On Fire'. Myślę, że jest nieco bardziej zróżnicowany, pojawiły się na nim pomysły, których nigdy bym nie przewidział. Jednocześnie jest lepiej zorganizowany, utwory są krótsze i bardziej konkretne niż ostatnim razem."

Drugą kompozycją zapowiadającą album jest "Mind Your Manners". "Napisałem ten utwór, na miejscu, gdy wróciliśmy do studia w styczniu tego roku, aby zespół mógł ruszyć z kopyta z pracą nad materiałem. To utwór w rodzaju "do dzieła!", prostolinijny rock przynoszący dużo radości z gry" - mówi Slash.

"Nie słyszałem tego kawałka, dopóki nie zaczęliśmy razem nad nim jamować - dodaje Myles Kennedy - to świetny, żwawy numer, który - wiedziałem to od razu - musiał znaleźć miejsce na tym albumie. Tekst opowiada o sytuacji, że gdy wszystko układa się dobrze zawsze znajdzie się ktoś, kto będzie próbować włożyć kij w szprychy i pokrzyżować nam plany. Musisz uważać na takich ludzi i nie dopuszczać ich do siebie."

 

Wcześniej poznaliśmy utwór "Driving Rain":

 

Lista utworów

01. The Call Of The Wild
02. Serve You Right
03. My Antidote
04. Mind Your Manners
05. Lost Inside The Girl
06. Read Between The Lines
07. Slow Grind
08. The One You Loved Is Gone
09. Driving Rain
10. Sugar Cane
11. The Great Pretender
12. Boulevard Of Broken Hearts