Internetowa szkoła Andy Timmonsa

Newsy
Internetowa szkoła Andy Timmonsa

Guitarxperience to edukacyjna platforma, którą do życia powołał Andy Timmons.

Strona, która dostępna jest pod adresem https://guitarxperience.net/ jest nie tylko internetową szkółka, ale również przede wszystkim platformą, na której Andy Timmons dzieli się szczegółami na temat przeszłych, aktualnych i przyszłych muzycznych projektów, miejscem, gdzie każdy fan otrzyma cenne wskazówki bezpośrednio od samego mistrza.

"Od kilku lat marzyłem o wystartowaniu z taką stroną i wreszcie udało mi się wcielić ten plan w życie - mówi Timmons. "Mogę pochwalić się długą, pełną sukcesów karierą dlatego teraz nie mogę się doczekać momentu, gdy zacznę analizować swoje wcześniejsze nagrania oraz ruszę naprzód z nowymi rzeczami, którymi będę się mógł z wami podzielić. Uważam się za wielkiego szczęściarza, ponieważ wciąż mogę robić to co kocham i dziękuję wam za to, że pozwalacie mi być waszym nauczycielem, który będzie mógł pomóc wam w dalszej muzycznej podróży.

Dzielenie się z wami moją wiedzą i doświadczeniem jest dla mnie prawdziwym zaszczytem. Moje edukacyjne doświadczenia w ciągu ostatnich kilku lat były dla mnie bardzo inspirujące i zawsze cieszyłem się z tych okazji, kiedy mogłem pomóc innym gitarzystom w odnalezieniu własnej drogi i jeszcze większej radości z tworzenia muzyki. Bez względu na to, czy waszym celem jest kariera w muzycznym biznesie, czy po prostu chcecie mieć więcej satysfakcji z gry na gitarze, jestem pewny, że znajdziecie tu mnóstwo pomocnego materiału".

Dostępne są trzy opcje członkostwa na stronie, których miesięczny koszt rozpoczyna się od 40 dolarów.

https://guitarxperience.net/
http://andytimmons.com/