Morbid Angel prezentuje nowy utwór - For No Master

Newsy
Morbid Angel prezentuje nowy utwór - For No Master

Do odsłuchu trafił utwór "For No Master" zapowiadający pierwszy od sześciu lat album formacji Morbid Angel, zatytułowany "Kingdoms Disdained".

Dziewiąta płyta deathmetalowej legendy trafi do sklepów już jutro, 1 grudnia. Materiał, który znalazł się na "Kingdoms Disdained" został zarejestrowany w Mana Studios w St. Petersburg na Florydzie w składzie Trey Azagthoth (gitary, klawisze), Steve Tucker (wokal, bas) i Scott Fuller (perkusja) oraz wyprodukowany przez zespół i Erica Rutana (Cannibal Corpse, Hate Eternal, Six Feet Under, Belphegor). Za okładkę odpowiada Ken Coleman. 

"Zawsze próbujemy tworzyć obrazy i myślę że ten album jest właściwym odwzorowaniem dzisiejszego świata, ale pokazanym z odmiennej perspektywy. Perspektywy boga, który zbudował świat i być może teraz odpoczywa, ale właśnie zaczyna się budzić." - mówi Steve Tucker, który wrócił do Morbid Angel po 11 latach przerwy. "Tytuł albumu mówi wszystko. Każdy ma już dosyć ale nikt nie potrafi wymyślić sposobu jak to wszystko naprawić. Borykamy się z mini wojnami między sąsiadami, miastami i krajami, mamy do czynienia z ludźmi, których opinie wywołują chaos, choć wydaje im się, że czynią dobrze. W rezultacie czujemy, że świat osiągnął poziom kompletnego szaleństwa i zamieszania."

"Kingdoms Disdained" będzie dostępny w postaci CD, płyty winylowej i wersji digital.

Lista utworów:

01. Piles Of Little Arms
02. D.E.A.D.
03. Garden Of Disdain
04. The Righteous Voice
05. Architect And Iconoclast
06. Paradigms Warped
07. The Pillars Crumbling
08. For No Master
09. Declaring New Law (Secret Hell) *
10. From The Hand Of Kings
11. The Fall Of Idols

* utwór niedostępny w wersji winylowej