Morbid Angel wraca na dwa koncerty

Newsy
Morbid Angel wraca na dwa koncerty

30 listopada w Warszawie i 1 grudnia w Katowicach wystąpi formacja Morbid Angel.

Deathmetalowa ikona zapowiedziała, że na najbliższych koncertach w głównej mierze zaprezentuje materiał znany z albumów "Formulas Fatal to the Flesh", "Gateways to Annihilation" oraz "Heretic". Nowy album, nad którym zespół pracuje ma być powrotem do klasycznego death metalowego brzmienia Morbid Angel. Następca kontrowersyjnego "Illud Divinum Insanus" powinien ukazać się już jesienią tego roku.

30 listopada 2017
Warszawa / Proxima, ul. Żwirki i Wigury 99a


Bilety:
80 zł - przedsprzedaż
90 zł - w dniu koncertu

1 grudnia 2017
Katowice / MegaClub, ul. Żelazna 15


Bilety:
80 zł - przedsprzedaż,
90 zł - w dniu koncertu

Bilety na koncerty dostępne na www.knockoutprod.net/sklep (druki kolekcjonerskie)

Jest w death metalu paru wykonawców pomnikowych, którzy stworzyli dzieła wybitne, niezapomniane, będące wzorem do naśladowania dla tysięcy innych. Liderów, nie naśladowców. Do nich bezdyskusyjnie zalicza się pochodzący z Florydy Morbid Angel.
W powstałej blisko 35 lat temu formacji jedyną stałą postacią jest wybitny gitarzysta i kompozytor Trey Azagthoth (naprawdę George Michel Emmanuel III). Po ostatnich roszadach personalnych do formacji ponownie dołączył wokalista i basista Steve Tucker, który nagrał z zespołem albumy "Formulas Fatal to the Flesh", "Gateways to Annihilation" i "Heretic". Skład uzupełniają perkusista Scott Fuller i gitarzysta Dan Vadim Von.

Organizator: Knock Out Productions
http://www.knockoutprod.net