Koncert The Black Keys przeniesiony do Warszawy

Newsy
Koncert The Black Keys przeniesiony do Warszawy

Z przyczyn produkcyjnych, koncert The Black Keys, który odbędzie się dnia 21 lutego, został przeniesiony na Torwar w Warszawie.

Wszystkie bilety Golden Circle oraz bilety na płytę zakupione na koncert Łodzi w Atlas Arenie będą honorowane na koncercie w Warszawie na Torwarze. Klienci, którzy zakupili bilety na trybuny lub nie będą mogli skorzystać z biletów w związku ze zmianą miejsca koncertu proszeni są o kontakt: info@livenation.pl lub info@eventim.pl.

Zwroty biletów oraz wymiany będą przyjmowane wyłącznie do 16 listopada 2014.

21.02.2015
Warszawa / Torwar

Bilety na koncert na Torwarze dostępne są na www.LiveNation.pl

Ceny:
220 zł - 170 zł - Trybuny
229 zł - Golden Circle   
170 zł - Płyta
170 zł - Niepełnosprawni

The Black Keys, rockowo-bluesowy duet z Akron w stanie Ohio, w którego skład wchodzą Dan Auerbach (gitara i wokal) i Patrick Carney (perkusja) powstał w 2001 roku. 10 lat później mieli już na swoim koncie ponad 2 miliony płyt sprzedanych w samych Stanach Zjednoczonych. Doskonała passa zespołu trwa nieprzerwanie a w 2010 roku ich szósty album "Brothers" zdobył trzy nagrody Grammy, przynosząc przebojowe single "Tighten Up" i "Howlin’ for You".

Wiosną 2011 roku zespół rozpoczął pracę nad "El Camino", który okazał się jeszcze większym sukcesem komercyjnym, pokrywając się platyną między innymi w USA, Wielkiej Brytanii, Francji, Australii i Kanadzie. Główny singiel z płyty - "Lonely Boy", przyniósł duetowi kolejne statuetki Grammy m.in dla najlepszego utworu rockowego. "El Camino" zostało również rockowym albumem roku. Obecna trasa koncertowa promuje nowy, ósmy już krążek cieszący się uznaniem krytyków - "Turn Blue".