Wygraj bilet na festiwal Desertfest 2014!

Newsy
Wygraj bilet na festiwal Desertfest 2014!

Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilety na berliński festiwal Desertfest 2014!

Przypomnijmy, że trzecia odsłona odbywającego się w stolicy Niemiec festiwalu prezentującego wszelkie odmiany rocka, stonera, doomu i psychodelii ponownie będzie miała miejsce na trzech scenach klubu Astra Kulturhaus. Desertfest 2014 rozpocznie się 24 kwietnia i w ciągu trzech dni imprezy wystąpi ponad 30 zespołów.

Headlinerami imprezy będą  Spirit Caravan, Clutch i Kvelertak.

Wśród pozostałych zespołów, które zobaczymy w Berlinie są: Black Rainbows, Causa Sui, Elder, Gozu, Huata, Prisma Circus, Sardonis, ASG, Cojones, Radar Men From The Moon, Master Musicians of Bukkake, Castle, The Midnight Ghost Train, The Moth, Doctor Doom, Radio Moscow, Sasquatch, The Graviators, The Ultra Electric Mega Galactic, Hull, Powder for Pigeons.

3-dniowe bilety w cenie 85 Euro można nabyć TUTAJ.

Desertfest 2014
24-26 kwietnia 2014


Astra Kulturhaus
Revalerstrasse 99
10245 Berlin (x-berg/f-Hain)

www.desertfest.de

Magazyn Gitarzysta jest patronem medialnym festiwalu.

Więcej o wcześniejszych edycjach imprezy w relacjach: Desertfest 2012, Desertfest 2013.

Uwaga konkurs!

Mamy do wygrania dwa pojedyncze bilety na festiwal.

Odpowiedzi wraz z imieniem i nazwiskiem wysyłajcie na adres: szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl. Tytuł maila: Desertfest. Odpowiedzi można przesyłać do środy (12.02) do końca dnia. Nazwiska zwycięzców ogłosimy w czwartek 13 lutego. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu.

Pytanie:

Dlaczego chcesz pojechać na Desertfest 2014?

Rozwiązanie konkursu:

Dziękujemy za Wasze odpowiedzi. Wejściówki otrzymują Anna i Piotr. Ze zwycięzcami skontaktujemy się mailowo. Gratulujemy!