Pol'and'Rock Festival 2021 będzie płatne. Ile kosztuje wejściówka?

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-05-21
Pol'and'Rock Festival 2021 będzie płatne. Ile kosztuje wejściówka?

27. Pol’and’Rock Festival (dawniej: Przystanek Woodstock) odbędzie się w tym roku 29, 30 i 31 lipca. Koncerty, po 16 latach w Kostrzynie nad Odrą, ze względu na pandemię i związaną z tym konieczność innego podejścia do organizacji festiwalu, przeniosą się w tym roku do nowej lokalizacji - Lotniska Makowice - Płoty (województwo zachodniopomorskie).

Jak poinformowali organizatorzy imprezy, tegoroczny festiwal przyjmie formę hybrydową - dostępny będzie zarówno dla ograniczonej grupy publiki obecnej na miejscu, jak i dla widzów śledzących jego przebieg w internecie. Po rocznej przerwie (w 2020 Festiwal był zrealizowany w podwarszawskim studiu telewizyjnym jako Najpiękniejsza Domówka Świata), Pol’and’Rock Festival wraca na wolne powietrze przyjmując formę standardowego openaira.

Organizatorzy zapewneiają, że wydarzenie zorganizowane zostanie z najwyższą dbałością o zdrowie uczestników, co wiąże się nie tylko z testowaniem na COVID-19 wszystkich obecnych na miejscu, ale również m.in. z odpowiednim zabezpieczeniem terenu i zmianą lokalizacji, którą przez kilkanaście minionych lat stanowił Kostrzyn nad Odrą. Tegoroczną lokalizacją festiwalu jest byłe lotnisko w Makowicach (gmina Płoty, województwo zachodniopomorskie).

Pol'and'Rock Festival 2021 będzie płatne. Cena wejściówek

Znamy ceny biletów na tegoroczną edycję Pol'and'Rock Festival. Bilety w cenie 49 złotych będzie można zdobyć drogą losowania po wcześniejszym zarejestrowaniu się na stronie https://jadena27pnr.gr8.com/. Bilet będzie ważny na wszystkie dni imprezy i jest imienny. Każda wylosowana osoba może kupić jedynie 4 bilety. Wejściówki można kupować już od wtorku 27.07, a więc na dni:

  • wtorek - niedziela  
  • środa - niedziela  
  • czwartek - niedziela
  • piątek - niedziela  
  • sobota - niedziela

Dodatkowo można otrzymać darmowe wejściówki na samochód, camper i przyczepę. Liczba miejsc parkingowych będzie ograniczona.

Przed wejściem na teren imprezy festiwalowicze przejdą test na koronawirusa.

https://polandrockfestival.pl/

foto: newsroom.polandrockfestival.pl/ Paweł Krupka

Koncerty