KISS przekłada datę koncertu w Polsce. Co z biletami?

Koncerty
Magazyn Gitarzysta
2021-05-20
KISS przekłada datę koncertu w Polsce. Co z biletami?

Grupa KISS z powodu pandemii po raz trzeci zmienia datę koncertu w Polsce. Sprawdź szczegóły!

Zespół KISS postanowił przedłużyć trasę pożegnalną "End of the Road Tour", która w pierwotnym założeniu miała zakończyć się latem 2021 roku w Nowym Jorku. Według rozpiski KISS miał się pojawić w Polsce 12 czerwca 2021 r. w nowym miejscu - Atlas Arenie w Łodzi.

Nowa data koncertu KISS

To już trzecia data koncertu KISS w Polsce. 15 lipca 2020 roku grupa miała zagrać w Arenie Gliwice. Z powodu pandemii cała trasa została przełożona na 2021 rok. Polski koncert miał się odbyć 12 czerwca 2021 roku w Łodzi. Obecnie termin ustalono na 3 czerwca 2022 roku.

Czekamy. Jesteśmy gotowi. Kiedy ta pandemia się skończy i powiedzą nam, że wszyscy są bezpieczni - wstrząśniemy ziemią i waszym światem jak zawsze i jak nigdy dotąd

- mówił Paul Stanley (wokal, gitara).

Nie możemy się doczekać, kiedy pandemia dobiegnie końca i każdy z nas będzie już bezpieczny. Planujemy wstrząsnąć waszym światem, gdy będzie już bezpieczny, dla was wszystkich i dla nas. Do zobaczenia w Europie!

- dodał Gene Simmons (wokal, bas).

Nowa data koncertu KISS w Polsce. Co z biletami?

Jak informują organizatorzy, wszystkie zakupione bilety zachowują ważność.

W sprzedaży pozostają również specjalne pakiety VIP, w ramach którego jest możliwość zrobienia prywatnego zdjęcia z zespołem, dostęp do ekskluzywnego saloniku przedkoncertowego oraz wycieczkę po backstage'u.
Bilety dostępne na BiletSerwis: www.biletserwis.pl

Foto: Paweł Mielko

Koncerty