Konkurs: wygraj bilet na Impact Festival 2020!

Koncerty
2020-03-02
Konkurs: wygraj bilet na Impact Festival 2020!

2 czerwca 2020 w łódzkiej Atlas Arenie odbędzie się ósma edycja Impact Festival. Weź udział w naszym konkursie i wygraj bilet na to wydarzenie.

Główną gwiazdą nadchodzącej edycji Impact Festival, która odbędzie się 2 czerwca w łódzkiej Atlas Arenie będzie Korn. Pionierzy nu metalu wystąpią w towarzystwie Bring Me The Horizon. Obydwa zespoły wydały w ubiegłym roku nowe albumy - "The Nothing" oraz "Amo". Ponadto na scenie Atlas Areny zobaczymy Skillet, Of Mice & Men, Royal Republic oraz The Last Internationale.

2 czerwca 2020
Atlas Arena Łódź

Bilety na Impact Festival 2020 dostępne są na LiveNation.pl oraz Ticketmaster.pl. 

Podczas wcześniejszych edycji Impact Festival wystąpiły takie zespoły, jak Tool, Alice in Chains, Ozzy Osbourne, System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Paramore, czy Slipknot.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie podwójne wejściówki na koncert (sektor GA (płyta). Aby wziąć udział w konkursie należy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Impact Festival wraz z odpowiedzią na pytanie konkursowe. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs organizowany jest przez redakcje Magazynu Gitarzysta oraz Magazynu Perkusista i trwa do soboty (14 marca) do północy. Wyniki zostaną ogłoszone w poniedziałek 16 marca.

Pytanie: Na który z zespołów występujących w ramach Impact Festival 2020 czekasz najbardziej i dlaczego?