In Flames ponownie w Polsce

Koncerty
2020-01-22
In Flames ponownie w Polsce

3 czerwca 2020 w warszawskiej Stodole wystąpi formacja In Flames.

In Flames jest jednym z najbardziej rozpoznawalnych zespołów metalowych ze Szwecji. W trakcie trwającej ponad 20 lat kariery, nawet przez moment nie przestawali się rozwijać. Melodyjny death metal z pierwszych dni istnienia zespołu ewoluował w unikalny sposób i co można usłyszeć na trzynastu albumach studyjnych, m.in. „A Sense of Purpose”, „Sounds of a Playground Fading”, „Siren Charms” oraz najnowszego „I, The Mask ”, który został nagrany w Los Angeles z producentem nominowanym do nagrody Grammy, Howardem Bensonem.

„I, The Mask” w 2019 roku znalazło się na pierwszym miejscu list sprzedaży w Szwecji i Austrii, na drugim miejscu w Niemczech oraz na pierwszym miejscu amerykańskiej listy Top Rock and Metal Albums. Globalny sukces zespołu zaowocował koncertami na całym świecie z takimi formacjami jak Judas Priest, Avenged Sevenfold czy Disturbed oraz zainspirował wielu artystów rockowych i metalowych.

Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 24 stycznia o godz. 11:00 na LiveNation.pl, Ticketmaster.pl, Stodola.pl, Ticketclub.pl oraz w kasie Klubu Stodoła.

UWAGA! KONCERT ZOSTAŁ ODWOŁANY