Konkurs: Wygraj bilet na koncert Anthrax!

Koncerty
2019-05-29
Konkurs: Wygraj bilet na koncert Anthrax!

Już 12 czerwca, na jedynym klubowym koncercie w naszym kraju, wystąpi jeden z reprezentantów Wielkiej Czwórki amerykańskiego thrash metalu - Anthrax. Wygraj bilet na to wydarzenie!

Założony w 1981 r. w Nowym Jorku zespół Scotta Iana ma na koncie płyty, które definiowały muzykę metalową na lata, w tym m.in. debiutancką „Fistful of Metal” (1984), przełomową „Among the Living” (1987) czy wydaną rok później „State of Euphoria”. Kiedy albumy studyjne Anthrax wchodziły jeden za drugim do gatunkowego kanonu, zespół wyrabiał sobie reputację niezawodnej koncertowej machiny, dzieląc scenę m.in. z Exodus, Raven, Iron Maiden czy Testament.

Amerykanom udało się również przekraczać subkulturowe bariery i zapisać w szerszej świadomości, czego dowodem był nagrany wspólnie z Public Enemy numer „Bring the Noise”. Od początku 2010 r., na czele zespołu znów stoi wokalista Joey Belladonna, z którym Anthrax uczestniczył m.in. we wspólnej trasie The Big Four, obok Metalliki, Slayera i Megadeth. Od tamtego czasu ukazały się dwa albumy: „Worship Music” oraz ostatni jak dotąd „For All Kings”.

12 czerwca 2019
Wrocław / A2

Bilety dostępne na stronach lefthandsounds.org/bilety i winiarybookings.

Konkurs:

Mamy do wygrania dwie pojedyncze wejściówki na koncert. Wystarczy na adres szymon.kubicki@magazyngitarzysta.pl przesłać maila o tytule Anthrax. Mail musi zawierać imię i nazwisko. Wzięcie udziału w konkursie równoznaczne jest z zapoznaniem się i zaakceptowaniem regulaminu konkursu. Konkurs trwa do wtorku (4 czerwca) do północy.

Rozstrzygnięcie konkursu:

Dziękujemy za liczne maila. Wejściówki na koncert otrzymują: Tomasz Melnarowicz i Albert Matuszny. Gratulujemy!

Koncerty

Anthrax - Wrocław