Exodus w Katowicach - bilety w sprzedaży

Koncerty
2017-12-14
Exodus w Katowicach - bilety w sprzedaży

Exodus, amerykański gigant thrash metalu, zawita w czerwcu do Polski na wyjątkowy koncert w katowickim Mega Clubie. Bilety na koncert właśnie trafiły do sprzedaży.

Formacja Gary’ego Holta i Toma Huntinga pracuje obecnie nad następcą albumu "Blood In, Blood Out” z 2014 roku, więc niewykluczone, że polskich fanów czekają niespodzianki w koncertowej setliście.

10.06.2018
Katowice / MegaClub

Otwarcie bram: 19:00
Start: 20:00

Ceny biletów:
100 PLN w przedsprzedaży
120 PLN w dniu koncertu

Bilety dostępne na stronach: Eventim.pl, ebilet.pl, http://shop.metalmind.com.pl oraz stacjonarnie w sieciach sklepów empik i Media Markt

Exodus znany jest doskonale wszystkim fanom thrashmetalowych brzmień. Formacja powstała w 1980 roku w San Francisco, a jej założycielami byli gitarzysta Gary Holt, wokalista i perkusista Tom Hunting oraz obecny gitarzysta Metalliki – Kirk Hammett. W 1983 roku miejsce Hammetta zajął Rick Honolt. Grupa zadebiutowała oficjalnie w 1985 roku za sprawą albumu „Bonded By Blood”, który to został uznany za absolutną klasykę thrash metalu. Również kolejne pozycje z dyskografii zespołu: "Fabulous Disaster" (1989), "Impact Is Imminent" (1990) i "Force Of Habit" (1992) zyskały świetne recenzje i ugruntowały pozycję grupy na metalowej scenie.

W kolejnych latach zespół borykał się z przerwami w działalności oraz zmianami składu, w tym śmiercią wokalisty Paula Baloffa. Powrotny album "Tempo of the Damned" (2004) spotkał się z entuzjazmem fanów na całym świecie. Po jego nagraniu formację opuścił wokalista Steve "Zetro" Souza, którego miejsce zajął Rob Dukes. Z nim w składzie Exodus wydał kolejne płyty "Shovel Headed Kill Machine" (2005), "The Atrocity Exhibition... Exhibit A" (2007) i "Exhibit B: The Human Condition" (2010). Ostatni jak dotąd krążek w dyskografii "Blood In, Blood Out" to ponowny powrót do zespołu Steve "Zetro" Souzy.

Koncerty

Exodus - Katowice